Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Racibórz , Dominika Cena : Proszę o kontakt 693470027 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

pracownik produkcji

Szukasz stałej pracy w renomowanej firmie? Nie posiadasz doświadczenia ale chcesz je zdobyć? Trafiłeś/aś idealnie! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV! Miejsce pracy: Kornice

oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na okres próbny (opłacone składki, płatny urlop)

  • przejście pod struktury firmy po 3 miesiącach

  • atrakcyjną stawkę podstawową 2500 netto

  • premie uznaniowe oraz świąteczne

  • transport pracowniczy z wielu miejscowości m.in z Wodzisława Śląskiego, Rybnika, Jastrzębia Zdrój, Kędzierzyna i wielu innych

  • bogate zaplecze sanitarne

  • 20% dodatku do pracy w nocy

  • rabaty na produkty firmowe oraz usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-24:00, 22:00-6:00)

  • pracę od zaraz w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania:

  • praca na produkcji przy montażu elementów szklanych oraz plastikowych

  • obsługa niezbędnych narzędzi oraz maszyn produkcyjnych

  • kontrola jakości wytworzonego produktu

oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym

  • zdolności manualnych

  • dobrego wzroku

  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Numer ogłoszenia : 10154
Liczba odsłon: 16, dzisiaj0