Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Racibórz Adres : Kornice , Justyna Cena : Proszę o kontakt 667800972 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

pracownik produkcji - darmowy transport - bez doświadczenia

Szukasz stałej pracy w renomowanej firmie? Nie posiadasz doświadczenia ale chcesz je zdobyć? Trafiłeś/aś idelanie! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV! Miejsce pracy: Kornice

Mamy możliwość rekrutacji online!

Oferujemy:

- bezpieczną rekrutację online!

- umowę o pracę tymczasową na okres próbny (opłacone składki, płatny urlop)

- przejście w struktury firmy po 3 miesiącach

- atrakcyjną stawkę podstawową 2500 netto

- premie uznaniowe oraz świąteczne

- transport pracowniczy z wielu miejscowości m.in z Wodzisława Śląskiego, Rybnika, Jastrzębia Zdrój, Kędzierzyna i wielu innych

- bogate zaplecze sanitarne

- abonament na Netflix!!!

- 20% dodatku do pracy w godzinach nocnych

- rabaty na produkty firmowe oraz usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-24:00, 22:00-6:00)

- pracę od zaraz w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zakres obowiązków:

- praca na produkcji przy montażu elementów szklanych oraz plastikowych

- obsługa niezbędnych narzędzi oraz maszyn produkcyjnych

- kontrola jakości wytworzonego produktu

Oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym

- zdolności manualnych

- dobrego wzroku

- chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr  wpisu 47

Numer ogłoszenia : 11291
Liczba odsłon: 6, dzisiaj0